OFERTA B2B

Optymalne wykorzystanie energii odnawialnej wymaga, aby już od etapu pomysłu, który następnie przeradza się w projekt, do którego następnie zdobywane jest finansowanie a realizacja jest ostatnim etapem przedsięwzięcia, dysponować doświadczeniem, wiedzą i praktycznymi umiejętnościami w planowaniu, projektowaniu, nadzorze i wykonywaniu systemów opartych o pompy ciepła.

Dzięki współpracy z CALSEN, każde przedsięwzięcie może się udać a ryzyko popełnienia błędów skutkujących poważnymi konsekwencjami jest minimalne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu, budowaniu i serwisie systemów opartych o pompy ciepła jesteśmy w stanie przeprowadzić Was i Waszych klientów bezproblemowo przez cały proces związany z budową węzła pompy ciepła.

Firmy Consultingowe

Monterzy Fotowoltaiki

Aby projekt finansowania był efektywny i osiągnął zakładane cele należy właściwie je wyznaczyć w oparciu o możliwe do osiągnięcia kryteria pracy pomp ciepła. Po uprzednim zaplanowaniu, konieczne jest też właściwe wykonanie zadania, które umożliwi osiągnięcie w praktyce stawianych założeń. Dzięki współpracy z CALSEN, firmy doradcze uzyskują fachową pomoc na każdym etapie planowania inwestycji a także na etapie Jej rozliczenia.

Pompa ciepła jest idealnym partnerem dla elektrowni słonecznej. Dzięki skomponowaniu w jeden system węzła grzewczego CALSEN i elektrowni słonecznej, uzyskujemy darmową energię cieplną, darmowy chłód przy minimalnych nakładach inwestycyjnych i zapotrzebowaniu na miejsce a do tego pełen pakiet usług serwisowych. Połączenie sił i współpraca to zawsze najlepsze rozwiązanie dla wszystkich.

Deweloperzy

Instalatorzy pomp ciepła

Kompleksowe podejście do ogrzewania budynków wielkokubaturowych i osiedli domów jednorodzinnych powoduje znaczące obniżki kosztów inwestycyjnych i determinuje budowę oszczędniejszych budynków oraz zapewnia zmniejszenie emisji szkodliwych pyłów i gazów do atmosfery. Dzięki naszemu doświadczeniu każdy kto planuje zakup nowego domu, może za niższe pieniądze kupić energooszczędny i tani w eksploatacji obiekt.

Każdy z nas chce mieć doświadczonego i solidnego partnera obok. My wiemy jak i dla czego tak, wiemy co zrobić, aby działało długo, było bezpieczne, nie psuło się. Decydując się na współpracę z CALSEN, możesz być pewien, że Twoi klienci będą mieli dobrze działający system, zaprojektowany na miarę ich potrzeb, objęty serwisem na żądanie i pełnym wsparciem technicznym a Ty możesz się skupić na tym co umiesz najlepiej. Masz za sobą specjalistów z CALSEN.