Od 2005 roku zajmujemy się wyłącznie pompami ciepła


TO JUŻ

0
LAT

Co znaczy CALSEN?

CALorum SENtinam to w języku łacińskim pompa ciepła. Nazwa naszego przedsiębiorstwa jasno wskazuje, czym zajmujemy się zawodowo. Pompami ciepła. Dzięki wąskiej dziedzinie możemy skoncentrować się na osiągnięciu jak najwyższego poziomu wiedzy i zdobyciu jak największego doświadczenia, aby być pewnymi, że zawsze będziemy realizować szybko i sprawnie zadania stawiane nam przez naszych klientów i partnerów. 

 

Na miano specjalisty pracuje się latami

Swoją przygodę z pompami ciepła zaczęliśmy od pierwszych aplikacji gruntowych pomp ciepła marki Alpha-InnoTec, z upływem lat i rozwojem rynku pomp ciepła w Polsce, poszerzaliśmy ofertę o produkty innych producentów, zajęliśmy się serwisem pomp ciepła, zbudowaliśmy serwis chłodniczy. Od tego czasu zdobyliśmy także bogate doświadczenie na setkach instalacji pomp ciepła. Pracowaliśmy przy setkach projektów o różnej skali trudności i mocy. Dzięki pogłębianiu swojej wiedzy i ciągłemu dążeniu do poprawiania się na każdym polu, dziś z dumą możemy mówić o sobie jako o przedsiębiorstwie specjalistycznym a na przestrzeni lat zyskaliśmy wielu zaufanych partnerów z którymi wciąż poszerzamy naszą współpracę.

 

Gdy jakość gra kluczową rolę, a zaufanie staje się bezcenne

Chcąc dostarczać na rynek rozwiązania bezobsługowe i bezawaryjne, działające dziesiątki lat, zajęliśmy się także serwisem pomp ciepła, zbudowaliśmy własny serwis chłodniczy, uzyskaliśmy certyfikację Urzędu Dozoru Technicznego, europejską certyfikację EHPA EU-CERT i certyfikat F-Gazowy. Obecnie świadczymy pełen zakres usług w zakresie doradztwa, dostawy, montażu, projektowania, nadzoru, napraw i serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego wszystkich typów sprężarkowych pomp ciepła.

 

Nasza wizja

Trwa transformacja energetyczna całego globu, urządzenia elektryczne wypierają konwencjonalne źródła energii. Pompy ciepła doskonale wpisują się w ten trend. Dzięki najniższemu możliwemu zużyciu energii, wykorzystaniu energii słonecznej jako źródła ciepła i zerowej emisji przy minimalnym śladzie węglowym są idealnym rozwiązaniem do ogrzewania i chłodzenia każdego rodzaju budynku bez ujemnego oddziaływania na środowisko. Dostarczając wysokiej jakości węzły pomp ciepła i dbając, aby jak najdłużej działały bezawaryjnie, chcemy mieć swój pozytywny wkład w to, jakie miejsce do życia zostawimy przyszłym pokoleniom.

wróć na stronę główną