Działamy w całej Polsce!
786 287 801
biuro@calsen.pl

Zaufaj specjalistom od pomp ciepła


O NAS

15 lat temu pompy ciepła stały się naszą pasją, potem naszą pracą i naszym sposobem na życie. Dzięki nim poznajemy w praktyce najnowocześniejsze technologie i przy okazji budujemy relacje z fantastycznymi ludźmi.

Zapraszamy do współpracy!

Nazwa CALSEN to skrót od słów Calorum Sentinam. W języku łacińskim

o znaczy pompa ciepła.


SERWIS

Jesteśmy by pomóc Ci w każdej sytuacji

Aby pompa ciepła działała bezawaryjnie, tak samo jak każde inne urządzenia wymaga konserwacji i systematycznych przeglądów. Usterki w pompach ciepła zdarzają się raczej rzadko, jednak nie zapominajmy, że trzeba zadbać o ich serwis, jeśli chcemy zapewnić sobie spokój na długi czas. Dlatego tak ważne jest, by przynajmniej raz w roku umówić się z serwisantem, specjalizującym się w obsłudze serwisowej pomp ciepła. Nie czekaj do ostatniej chwili. Możesz liczyć na naszą fachową pomoc zarówno w przypadku mniejszych usterek, jak i większych awarii. Jednak lepiej dmuchać na zimne i nie czekać aż się coś zepsuje, bo naprawa może Cię drożej kosztować.


OFERTA – ciepło dla Twojego domu i firmy

Pompa ciepłą do rozwiązanie doskonałe. 15 lat temu pompy ciepła stały się naszą pasją, potem naszą pracą i naszym sposobem na życie. Dzięki nim poznajemy w praktyce najnowocześniejsze technologie i przy okazji budujemy relacje z fantastycznymi ludźmi. 15 lat temu pompy ciepła stały się naszą pasją, potem naszą pracą i naszym sposobem na życie. Dzięki nim poznajemy w praktyce najnowocześniejsze technologie i przy okazji budujemy relacje z fantastycznymi ludźmi. 15 lat temu pompy ciepła stały się naszą pasją, potem naszą pracą i naszym sposobem na życie. Dzięki nim poznajemy w praktyce najnowocześniejsze technologie i przy okazji budujemy relacje z fantastycznymi ludźmi.


Wezwij serwis!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Calsen w celu wykonania usługi serwisowej lub kontaktu ze mną.

Dotacje

pompa ciepła nie musi być droga

Rządowy program „Czyste Powietrze”, ulgi od podatku to dopiero początek. My przedstawimy Ci najlepsze opcje dofinansowań.


KONTAKT Z NAMI

Siedziba firmy:

Popiełuszki 28/35

10-693 Olsztyn, PL

tel: 786 287 801

biuro@calsen.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Calsen w celu wykonania usługi serwisowej lub kontaktu ze mną.